קייטרינג גורמה בשרי

קייטרינג בשרי מקדש ושם במרכז את הבשר. התפריט ברובו מכיל מנות בשריות ולפיכך מתאימים לאוהבי הבשר. חברת ׳טעם השף׳ מציעה מגוון תפריטים ומנות בשריות, בסגנונות בישול שונים. הקייטרינג הבשרי מתאים לקשת רחבה של אירועים, החל מחתונות וכלה באירועים עסקיים. המנות הבשריות שלנו נבנות ומורכבות על ידי השף גיא רוזן, שף פרטי עשיר נסיון מהארץ ומחו״ל. אנו מקפידים להשתמש ולרכוש את חומרי הגלם והבשר מהספקים האיכותיים והיוקרתיים ביותר, ומכינים את המנות מחומרים טריים בלבד.

קייטרינג גורמה בשרי מתאים לחובבי הבשר. התפריט עשיר בסוגי בשרים, המגיעים בקומבינציות שונות ובווריאציות שונות. המנות שאנו מציעים עשויות ומורכבות מחומרי גלם איכותיים, וכמובן מבשר טרי ויוקרתי.

קייטרינג בשרי איכותי מתאים לאירועים מסוגים שונים בגדלים שונים. אנו מציעים כמובן שירותי הגשה לבחירתכם, החל מבופה וכלה בשירות אישי.

ישנם סוגים שונים של מטבחים המתעסקים בבשר, ולפיכך אנו מציעים שירותי קייטרינג גורמה בשרי איכותי בסגנונות שונים של אוכל.

שאלות ותשובות בנושא קייטרינג גורמה בשרי

האם קייטרינג בשרי מכיל אך ורק בשר, או שניתן לשלב גם מנות צמחוניות? בהזמנת קייטרינג בשרי הדגש הוא על מנות בשריות, אך כמובן שישנם סלטים ומנות פתיחה שונות שמציעות אוכל צמחוני.
האם קייטרינג בשרי מתאים גם לילדים? קייטרינג בשרי מציע מנות בשריות שונות בסגנונות שונים, והדבר תלוי בטעמם של הילדים. ניתן מראש לבקש התאמה של מספר מנות לילדים כמו למשל שניצלים או המבורגרים.
האם הבשר טרי ואיכותי? כמובן ובהחלט. חברת ׳טעם השף׳ עובדת עם ספקי הבשר האיכותיים ביותר בארץ, ואינה מתפשרת על כך. כל המנות שלנו מורכבות מסוגים שונים של בשרים, שכולם מגיעים טריים.
מה הן רמות הבישול/עשייה של הבשר? הדבר נתון לשיקול הלקוח

תפריט לדוגמא

הכנו עבורכם דוגמא למספר מנות מתפריט קייטרינג בשרי. אנו מציינים כי ישנן אפשרויות בחירה נוספות, והמנות המוצעות כאן הינן בגדר טעימה רעיונית בלבד, מובן שנוסיף עליהן מנות נוספות לבחירתכם האישית. הרכב בחירת המנות: שלוש מנות עיקריות לבחירה, לבחירה 4 סלטים, לבחירה שתי תוספות מוגש במזנון, קינוחים - שניים לבחירה.

המלצות עלינו

FA1FA383C1

הזמנו מחברת ׳טעם השף׳ קייטרינג בשרי עבור הברית של הבן שלי. הקייטרינג הותאם ספיצפית למנות צהריים, והכיל סוגים שונים של בשר. כשנפגשנו עם השף גיא רוזן קיבלנו ייעוץ, הסבר והכוונה מקצועיים לבחירת התפריט והדבר עזר לנו מאוד. המנות באירוע הוכנו בזמן אמת, היו טעימות וזכו לתשבוחות רבות. צוות העובדים תקתק את האירוע בצורה מקצועית והיינו מאוד מרוצים

קייטרינג בשרי עבור הברית של הבן

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

050-9990901