קייטרינג גורמה חלבי

ישנה לעיתים הנחה שגויה לפיה קייטרינג חלבי נחשב פחות יוקרתי או מושקע מקייטרינג בשרי. אנו איננו מאמינים בדבר, ומציעים שירותי קייטרינג עם מנות טעימות להפליא, מקוריות ומושקעות. קייטרינג גורמה חלבי איכותי מתאים לסוגי אירועים שונים. מזמינים מאיתנו קייטרינג חלבי לחתונות, בר/בת מצוות, ימי הולדת ועוד, בכל שעות היום. אנו מציעים מנות ייחודיות ומיוחדות שאינן מכילות בשרים, אך זוכות לשבחים רבים. אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, יוקרתיים וטריים. התפריט החלבי בנוי על ידי השף גיא רוזן. כל מנה מוגשת בצורה מוקפדת, תוך דגש על הפרטים הקטנים ביותר.

ייחודיותו של קייטרינג הגורמה החלבי

קייטרינג חלבי פופלארי בעיקר באירועי צהריים, בוהריים או בוקר, אך כמובן שמתאים גם לאירועי ערב. הקייטרינג החלבי האיכותי מציע מנות מתוחכמות, עשירות ומעעניינות שאינן מכילות בשר אך מציעות טעמים ייחודים ובלתי שגרתיים.
התפריט שלנו נבנה ומתוכנן על ידי השף גיא רוזן, תוך שילוב והתאמה אישית לטעם והרצון של הלקוח.
המנות החלביות מעוצבות למשעי, ושולחנות הבופה מעוצבים בצורה מרהיבה.

שאלות ותשובות בנושא קייטרינג גורמה חלבי

שאלה: האם ניתן לבקש מנות ספציפיות או סגנון בישול ספציפי, בקייטרינג הגורמה החלבי? תשובה: כמובן. השף גיא רוזן צבר נסיון במשך שנים בבישול בסגנונות מטבח רבים, ומציע תפריטים חלביים מהמטבח האיטלקי, הצרפתי, ההודי ועוד. ניתן לעשות שילבו בין מספר סגנונות שונים, ובניית המנות והתפריט נעשים בהתאם לדרישות הלקוח.
שאלה: איזה שירות נהוג לתת בהגשת מנות חלביות? תשובה: הדבר נתון לשיקולכם. אנו מציעים שירותי הגשה בסגנון בופה, הגשה בעמידה או הגשה אישית.
שאלה: מהי עלות קייטרינג בוטיק חלבי והאם הוא יותר זול מקייטרינג בשרי? תשובה: לא בהכרח. עלות קייטרינג באשר הוא, תלויה בהיקף האירוע, סוג המנות, מספר המנות וגודלן, סוג השירות ועוד משתנים. בפגישת היכרות עם הלקוחות והבנת סוג האירוע וטיבו, נבנה עבורכם ובהתאם לתקציב שלכם הצעת מחיר הוגנת וקבועה מראש.
שאלה: האם הקייטרינג החלבי משביע, או שהוא מתאים יותר לארוחות ״ביניים״? תשובה: קייטרינג חלבי הוא בהחלט משביע. המנות משתנות בגודלן ואופיין, ואין הדבר אומר שהקייטרינג החלבי לא מתאים לארוחה של ממש. אנו מציעים מנות קטנות וגדולות, ראשונות ועיקריות שיחד יוצרות ארוחה מרהיבה ומשביעה בהחלט.

תפריט לדוגמא

המלצות עלינו

בחגיגת הבת מצווה של בתי חיפשנו קייטרינג חלבי מכיון שהיא עצמה צמחונית ולא הסכימה שיוגשו מנות בשריות. קיבלנו על ׳טעם השף׳ המלצה מחברים, ושמחנו לגלות אוזן קשבת מקצועית. השף גיא רוזן הדריך אותנו ועזר לנו בבחירת תפריט חלבי, שבאירוע עצמו היה מוצלח, מוקפד וזכה לביקורות נפלאות. המנות היו מעוצבות, אסתטיות ומשביעות. השירות היה אדיב ומקצועי, והאירוע היה נראה נהדר. ׳טעם השף׳ ארגנו את האירוע מתחילתו ועד סופו למשעי, לא היה לנו צורך להתעסק ולו במעט ב״מאחורי הקלעים

המלצה על קייטרינג חלבי לאירוע

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

050-9990901