קייטרינג לאירועים קטנים

חברת ׳טעם השף׳ מתמחה בעיצוב ותכנון תפריטי אוכל עבור אירועים קטנים, מעוטי משתתפים. באירועים קטנים ניתן משקל רב לקייטרינג ורמת האוכל המוגש, וחברת ׳טעם השף׳ לוקחת את העניין צעד קדימה: החברה מנצלת את האירוע המצוצמם לטובת השקעה מקסימלית באוכל המוגש, עיצוב כל מנה בצורה מרהיבה וייחודית, ומתן שירות אדיב, מקצועי ומוקפד. קייטרינג עבור אירועים קטנים אינו מצריך הכנות מראש; צוות העובדים של החברה מארגן את הציוד מבעוד מועד, והמנות עצמן מוכנות בזמן אמת, ומורכבות מחומרי גלם טריים ואיכותיים מטובי הספקים בארץ ובעולם. בנוסף, החברה מספקת שירותי ארגון ונקיון בתום האירוע, ובכך חותמת עבורכם הלקוחות אירוע שמאורגן מהפרט הראשון ועד הפרט אחרון.

ייחודיות קייטרינג לאירועים קטנים

שירותי הקייטרינג של ׳טעם השף׳ עבור אירועים קטנים מומלצים בשל הנסיון העשיר והרחב שצברה החברה במשך שנים. אנו שמים דגש רב על מתן יחס אישי ללקוח, ומעניקים לבקשות הספיציפיות שלו ולרצונותיו חשיבות עליונה בתכנון התפריט לאירוע.

באירוע קטן, כל פרט חשוב ונראה, ועל כן חברת ׳טעם השף׳ מספקת מעבר לתפריט הקייטרינג המשובח גם שירותי הגשה, פינוי ונקיון שמורידים מכם, מארגני האירוע, כל עול ומותירים אתכם עם ראש פנוי לארח את האורחים ולהנות מהארוע.

בנוסף, באירוע קטן יש אפשרות כבירה להכין את האוכל בזמן אמת – וגם דבר זה מתאפשר באמצעות חברת ׳טעם השף׳ שמבשלת את האוכל במקום, והופכת את האירוע לאינטימי ואישי.

שאלות ותשובות בנושא קייטרינג לאירועים קטנים

מה נחשב ״אירוע קטן״? אירוע קטן יכול להיות ארוחה עבור זוג אנשים, או מפגש חברים/קולגות/משפחה בן 20 משתתפים. אירוע קטן מאופיין במתן יחס אישי ותשומת לב מוקדפת בבישול כל מנה, ובהגשתה בצורה מעוצבת ומרשימה.
האם ניתן לבחור את התפריט לבד בקייטרינג עבור אירוע קטן? כמובן. אנו בחברה מעניקים שירותי ייעוץ והסבר קולינרי על סוגי מטבחים שונים: איטלקטי, אסייתי, צרפתי, בשרי, צמחוני, טבעוני ועוד. לאחר הסבר וטעימות, תוכלו לבחור בעצמכם את התפריט שתסיקו כי ירצה את האורחים שלכם בצורה הטובה ביותר, ויתאים עבורם.
האם יש מקום לדרישות ספציפיות בתפריט? בהחלט. אנו מעניקים מקום ביטוי מלא ללקוח, ונשמעים לכל דרישה. אנו מבטיחים לכם כי ידי האמן של השף גיא רוזן ידעו להתמודד עם כל בקשה ודרישה, על הצד הטוב ביותר.
מהי העלות של הזמנת קייטרינג עבור אירוע קטן? אין באפשרותנו לענות על השאלה, מכיון שהתשובה משתנה ותלויה בכל הבחירות שתבצעו בבחירת התפריט, ובסך האנשים שהאירוע מונה. אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ, שם נכיר ונבנה עבורכם הצעת מחיר ספציפית

תפריט לדוגמא

הכנו עבורכם תפריט לדוגמא עבור מנות שהוכחו כמוצלחות, בקייטרינג לאירועים קטנים: זכרו כי מדובר בדוגמית, ישנן עוד מנות רבות והבחירה היא בידכם!

המלצות עלינו

quotes

שכרנו את שירותי הקייטרינג לאירועים קטנים שמציעה חברת ׳טעם השף׳ עבור ברית לבננו, שערכנו בבית במסגרת משפחתית מצוצמצת. האירוע היה מקסים וטעים. צוות העובדים המיומן תקתק הכל במקצועיות, לא השאיר בלאגן, ניקה וסידר במהלך האירוע ובתומו. אנחנו נהננו מהאוכל והיינו פנויים להתעסק עם האורחים שלנו, ולהנות מהחגיגה המרגשת

ברית לבננו

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

050-9990901