קייטרינג לא כשר

רבים מאתנו מעדיפים אוכל לא כשר, או רוצים לפנק אורחים מחו״ל במנות שהם רגילים אליהן. במיוחד בשל כך, ומתוך ההיכרות המעמיקה של גיא רוזן השף עם מטבחים מכל הסוגים, חברת ׳טעם השף׳ מציעה שירותי קייטרינג לא כשר. אנו מקדשים את האוכל באשר הוא, חולקים כבוד לסגנונות בישול ומטבחים שאינם בהכרח כשרים ובעלי נסיון רב בהתעסקות עם מזון לא כשר. אנו מקפידים בקביעות וללא פשרות על שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד, ובעולם האוכל הלא כשר יש לכך חשיבות כפולה ומכופלת. המנות שאנו מציעים מתוכננות בקפידה, מוגשות בצורה מרהיבה ומאפשרות להנות ממאכלים ״זרים״ וייחודיים, שלא תמיד קל להשיג בארץ.

ייחודיות קייטרינג לא קשר

בעודכם מחליטים על סוג קייטרינג לא כשר, ישנה חשיבות עצומה לנסיון החברה והשף בבניית מנות לא כשרות, ובנוסף לחומרי הגלם מהם משתמשים.

אוכל לא כשר, החל מבשר וכלה בדגים ופירות ים, חייב להיות טרי ואיכותי, ולא הוא יכול להסב יותר נזק מאשר עונג. כמו כן, שף מקצועי יודע לבנות תפריטים המשלבים בין בשר לחלב בצורה המאפשרת הנאה מהאוכל, ולא קבלת כאב בטן.

השף גיא רוזן עבד וצבר נסיון עשיר בהיכרות עם מטבחים לא כשרים מכל העולם. הוא מתמחה בבניית תפריטים לא כשרים, המאפשרים חוויה קולינארית ייחודית ואיכותית.

שאלות ותשובות בנושא קייטרינג לא כשר

האם ניתן להזמין בצורה אישית את סוג המנות בקייטרינג לא כשר? כן. אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ והכוונה, וקבלת הסבר על סוגי תפריטים לא כשרים. בהתאם להעדפות שלכם, נבנה עבורכם את התפריט שיכיל מנות ורכיבים שאתם אוהבים.
האם אירוע עם קייטרינג לא כשר יכולה להוות סכנה לסועדים? ממש לא. כל עוד חברת הקייטרינג בעלת נסיון אמיתי והיכרות עם מרכיבים ומנות לא כשרות, אין כל בעיה. חברת ׳טעם השף׳ בעלת נסיון רב בשירותי קייטרינג לא כשרים. אנו מקפידים תמיד על חומרי גלם טריים ועל הספקים האיכותיים ביותר, מהארץ ומחו״ל
איזה סוג אוכל נכלל תחת הקטגורייה של קייטרינג לא כשר? אנו מציעים מנות לא כשרות מכל המינים והסוגים, החל מבשר לא כשר, דגים לא כשרים ופירות ים. בנוסף, אנו מציעים קומבינציה בין מנות חלביות ובשריות שהופכת את התפריט לאקלקטי ועשיר.
למי מתאים שירות קייטרינג לא כשר? והאם הוא יותר יקר? קייטרינג לא כשר מתאים לחובבי אוכל ים, בשר ומנות מיוחדות ומורכבות. קייטרינג לא כשר איננו בהכרח יקר יותר, והמחיר נקבע בהתאם לקריטריונים החלים על יתר סוגי הקייטרינג, דוגמת: מספר הסועדים, אופי השירות, מספר המנות ועוד.

תפריט לדוגמא

הכנו עבורכם דוגמא לתפריט לא כשר מבית ׳טעם השף׳. אנו מחדדים כי התפריט המוצג כאן הינו ״טעימה״ בלבד מבין שלל האופציות שעומדות לבחירתכם.

המלצות עלינו

O2I8IVLWVA

אני ומשפחתי אוהבים אוכל ים. כשחיפשנו קייטרינג נוכחנו לגלות כי מאוד קשה למצוא קייטרינג איכותי ומקצועי בארת, שבאמת מכיר ומזוהה עם מנות לא כשרות ויודע כיצד להתעסק עם מרכיבים לא כשרים. שמחנו לגלות ש׳טעם השף׳ עובדים עם ספקי הדגים ופירות הים האיכותיים ביותר בשוק, מגישים מנות ממרכיבים טריים בלבד, ובאמת מבינים בתכנון מנות לא כשרות. היינו מאוד מרוצים

אני ומשפחתי אוהבים אוכל ים

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

050-9990901