קייטרינג על האש

ה״על האש״ היא ארוחת הדגל הישראלית, הנהוגה בבתים רבים ומזוהה משמעותית עם הציבור הישראלי. ״על האש״, מעבר לארוחה, היא חוויה חברתית בפני עצמה המציעה טעימה מהתרבות הישראלית והחיים פה בארץ. מתוך אהבה והזדהות עם ארוחות ״על האש״, החלטנו לספק שירותי קייטרינג ״על האש״ עבור אלו שאינם מחזיקים מנגל בביתם או לא יודעים להתעסק עם בשר, אך עדיין רוצים לטעום מהחוויה. קייטרינג ה״על האש״ שלנו נבדל כמובן מאירועי ״על האש״ ביתיים ושגרתיים היות והוא נבנה על ידי שף מקצועי, מעוצב בקפידה ומציע חוויה קולינארית משודרגת המבוססת על מרכיבים איכותיים, טריים ויוקרתיים.

ייחודיות קייטרינג על האש

קייטרינג ״על האש״ מציע חוויה ישראלית נעימה וייחודית, שאינה מניחה בצד את חשיבות האוכל ואיכותו. אנו מקפידים להשתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק, ובונים תפריט ייחודי ומשודרג פרי מחשבתו של שף מקצועי. אירוע עם קייטרינג ״על האש״ זוכה תמיד לביקורות נלהבות, היות ורבים מהישראלים מאוד מזוהים עם סוג האוכל ונהנים ממנו. שירותי הקייטרינג שאנו מציעים בקייטרינג מסוג ״על האש״ מגישים מנות שמוכנות בזמן אמת, שירות אדיב ותקתוק מקצועי של האירוע החל מתחילתו ועד סופו, כולל ארגון ונקיון.

תפריטים נוספים

מדי פעם נרכז כאן תפריטים נוספים מתוך קייטרינג בשרי

שאלות ותשובות בנושא קייטרינג על האש

האם קייטרינג ״על האש״ יכול להציע פתרונות גם לאורחים צמחוניים? קייטרינג על האש מבוסס בעיקר על מנות בשריות, אך בהחלט לא מקפח את הצמחוניים. אנו מציעים מספר מנות צמחוניות וירקות על האש. בחירת התפריט נעשית בשיתוף פעולה טרם האירוע, ועל כן ניתן לתאם גם מנות צמחוניות.
האם קייטרינג ה״על האש״ מתאים אווירה חגיגית, או שמדבור בקייטרינג יותר פשוט ויומיומי? כל סוגי הקייטרינג שחברת ׳טעם השף׳ מציעה הינם שרותי קייטרינג מלאכת מחשבתו של שף פרטי, ולפיכך עשירים במנות מיוחדות ומוגשים בקפידה ובמקצוענות. חווית ה״על האש״ שאנו מציעים אינה חוויה יומיומית, וגם היא מציעה חוויה קולינארית ייחודית.
מהי העלות של קייטרינג ״על האש״? מחירי הקייטרינג שלנו תלויים במשתנים נוספים כמו מספר הסועדים, סוג השירות, מספר המנות וסוג המנות. נשמח להיפגש אתכם לפגישת ייעוץ והכוונה, להבין את אופי האירוע ולבנות הצעת מחיר הוגנת וקבועה מראש.
האם סידור האירוע בתומו ונקיון המקום נכללים בשירות הקייטרינג? חברת ׳טעם השף׳ אחראית על האירוע מתחילתו ועד סופו. אנו רוצים שהלקוחות שלנו לא יהיו טרודים בארגון האירוע ויוכלו פשוט להנות ממנו עם אורחיהם. על כן, אנו מציעים שירותי סדר ונקיון במהלך ובתום האירוע.

תפריט לדוגמא

הכנו עבורכם תפריט של קייטרינג ״על האש״, על מנת שתבינו כיצד הוא נבדל מאירוע על האש רגיל: ישנן אפשרויות בחירה רבות נוספות; נשמח לפרט עבורכם עליהן בפגישה או שיחה אישית על מנת שתתאימו את הקייטרינג לאירוע הספציפי שלכם.

המלצות עלינו

quotes

אני ואשתי מארגנים בכל יום עצמאות מסיבה שבה אנו חוגגים גם יום נישואין. ביום העצמאות האחרון חגגנו 20 שנות נישואין ורצינו לשדרג את האירוע ולהפוך אותו ליוצא דופן מהשאר. הזמנו את שירותי הקייטרינג של ׳טעם השף׳ ונדהמנו מהתוצאה. האוכל היה משובח, האירוע תוקתק מתחילתו ועד סופו. השירות היה אדיב ומקצועי, בקיצור- היה מקסים

חוגגים יום נישואין

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

050-9990901