ארוחת גורמה

המילה ״גורמה״ מגיעה מהשפה הצרפתית, ומתארת את האומנות הקולינארית. ארוחת גורמה נבדלת מארוחות רגילות ושגרתיות, ומציעה מכלול טעמים מתוחכם וייחודי. המנות מבוססות על חומרי הגלם האיכותיים ביותר, מעוצבות בפרוטרוט ובשכלול ומהוות אומנות, הלכה למעשה. חברת ׳טעם השף׳ מציעה שירותי ארוחות גורמה מסוגים שונים. אנו מציעים תפריטי גורמה בהתאם לאופי ורצונות הלקוחות שלנו, ומתאימים אותם בצורה פרטנית ללקוח. ניתן להמזין תפריטי גורמה טבעוניים, צמחוניים, בשריים ועוד.
מעבר למוצרים איכותיים ומנות ייחודיות, ארוחות הגורמה שלנו מאופיינות גם במתן שירות אישי, פרטני ומקצועי. כל מנה מקבלת את מלוא תשומת הלב במהלך הכנתה, בהתאם לסטנדרט גבוה ביותר.

מה ההבדל בין ארוחת גורמה מידי שף פרטי לבין קייטרינג רגיל:

אין ספק כי ישנו הבדל כביר בין ארוחת גורמה מידי שף פרטי לבין קייטרינג רגיל. ההבדל ניכר במורכבות המנות, באיכות החומרים מהם הן מוכנות, במקצועיות, בעיצוב וביחס האישי המוגש לכל מנה.

בשל האלמנטים הללו ועוד, חברת ׳טעם השף׳ מציעה שירותי גורמה עבור מקסימום 50 אנשים; אנו מעניקים יחס אישי מוקפד לכל מנה שיוצאת מהמטבח, שירות מקצועי אדיב ואיכותי ובשל הסנדרט הגבוה מגבילים את כמות האנשים.

ארוחות גורמה של שף פרטי מציעות לאורחים חוויה קולינארית ייחודית, איכותית, יוקרתית ובלתי נשכחת. רמת האוכל, החומרים והשירות הם למעלה מהממוצע הקיים בשירותי קייטרינג.

יתרונות בארוחת גורמה:

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

שאלות ותשובות בנושא ארוחת גורמה

מהו המחיר עבור שירותי הסעדת גורמה, והאם הוא יקר משמעותית ביחס לקייטרינג רגיל? שירותי גורמה הינם יקרים יותר משירותי קייטרינג רגילים, אך ההשקעה הכספית מבוססת על ההבדלים המהותיים בין השניים. אי אפשר להשוות בין שירותי גורמה לבין מנות רגילות, והחוויה המובטחת לאורחים מקייטרינג גורמה היא חוויה איכותית בהרבה.
האם ניתן להזמין שירותי גורמה עבור מספר מצוצמם של סועדים, לאירוע פרטי? חברת ׳טעם השף׳ מעניקה שירותי גורמה גם עבור שני אנשים בלבד. במזון גורמה אנו ממליצים על אירועים קטנים, של מקסימום 50 אנשים, היות וההכנה, הבישול והשירות הינם אישיים ופרטניים מאוד, ויוצרים את החוויה כולה.
האם ניתן להזמין ספציפית סוג מנות, או לבקש בקשות מיוחדות לגבי סוג האוכל? כמובן. נשמח לייעץ ולהכווין אתכם בבחירת מנות הגורמה בשל הנסיון והידע שלנו, אך אנו מתאימים תמיד את התפריט ללקוח עצמו ולאורחיו.
האם קייטרינג גורמה מתאים גם לילדים? תלוי בילדים. מנות גורמה הן מנות מתוחכמות ומורכבות, המבוססות על מזון וחומרי גלם ייחודיים שאינם שגרתיים, כמו גם הטעם שלהן.

המלצות עלינו

הזמנתי מחברת ׳טעם השף׳ שירות ארוחת גורמה זוגית לכבוד הצעת נישואין לבת זוגתי. השף גיא רוזן וצוות עובדים מצוצמם ומקצועי הגיע אלינו לדירה, ארגן את המקום ובישל עבורנו ארוחת גורמה מדהימה, שהיתה מבוססת בחלקה על בקשות ספצפיות שלי ובחלקה על המלצות שלהם. המנות כולן היו יפהפיות, מעוצבות, טעימות ואיכותיות. השירות היה מקצועי ואישי, והחוויה כולה הייתה מצויינת

ארוחת גורמה
050-9990901

רוצים להפוך את האירוע
לחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל

התקשרו עכשיו: 050-9990901

או השאירו פרטים בטופס