אירועים מהעבר

בעמוד זה תוכלו לעיין ולקבל מושג על אירועים שונים שביצעה חברת ׳טעם השף׳ בעבר. ריכזנו עבורכם סוגים שונים של אירועים עם סוגי קייטרינג שונים, על מנת שתוכלו ל״טעום״ מהחוויה; לבחור ולקבל רעיונות לאירוע שלכם.
חברת ׳טעם השף׳ ביצעה למעלה ממאות אירועים שונים, ומספקת קייטרינג איכותי ומקצועי מלאכת מחשבתו ועשייתו של השף הפרטי גיא רוזן. אנו מקפידים על ייחודיות, מקוריות, איכותיות, שירות ומספקים ללקוחות שלנו ואורחיהם חוויה קולינארית יוקרתית שאי אפשר להשיג מקייטרינג רגיל. אנו פועלים במרכז הארץ מזה שנים, ומזמינים אתכם להציץ במגוון האירועים שביצענו במרכז במקומות שונים.

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם


טיפים לבחירת מקום האירוע

  1. תחילה החליטו על השעה המשוערת של האירוע, שבהתאם אליה תוכלו להתאים לוקיישן. למשל: אירוע שעתיד להתרחש בשעות הבוקר- צהריים בחודשי הקיץ, מחייב לוקיישן מוצל ונעים.
  2. חשבו על סגנון האירוע שאתם מעוניינים בו; האם אתם רוצים ישיבה בשולחנות נמוכים, שולחנות גבוהים, הגשה, בופה ועוד. בהתאם לכך, תוכלו לחפש את הלוקיישן שמאפשר את בחירתכם.
  3. הבהירו לעצמכם מהו סדר הגודל של האירוע, כלומר מהי כמות האורחים המשוערת. במידה והאירוע קטן, תוכלו לששכור וילה, חצר או לבצעו בביתכם אם מתאפשר. אם האירוע הוא גדול, תוכלו לפנות לגני אירועים שונים. ישנם גני אירועים/אולמות שמציבים כמות אורחים מינימילית, ולפיכך חשוב להבין מבעוד מועד את סדר הגודל של האירוע.
  4. התאימו את מקום האירוע לסגנון האירוע, לאורחים וכמובן לברי השמחה. אירועים באולמות שונים מאירועים בגני אירועים, אירועים בים/בחוף מקבלים סגנון אחר מאירועים בבית וכו.
  5. חשוב לבחור את לוקיישן האירוע תוך התחשבות במזג האויר הצפוי, הן בצורה כללית מבחינת עונות השנה והן מבחינת התחזית הקרובה.
  6. במידה ואתם מעוניינים בשירותי קייטרינג פרטי של שף, חשוב לבדוק עם גן האירועים/האולם שהם אכן מאשרים הזמנת קייטרינג חיצוני-פרטי.
  7. אלמנטים נוספים החשובים בבחינת ובחירת מקום האירוע הם: נגישות, חנייה, מרחב המתאים לילדים, גודל רחבה, פיזור השולחנות/האורחים, סוג הרצפה ועוד.

ההבדל בין חברות קייטרינג במרכז לבין ׳טעם השף׳:

חברת ׳טעם השף׳ נבדלת מיתר חברות הקייטרינג הפועלות במרכז הארץ מכמה בחינות. ׳טעם השף׳ נמצאת בבעלותו, ניהולו ופיקוחו הישיר של שף פרטי, גיא רוזן.

גיא וצוות עובדיו עשירים בנסיון של עשרות שנים בעולם הבישול והאוכל. החברה מקפידה ומעסיקה עובדים מקצועיים, וספקי אוכל איכותיים ואמינים. אנו מדגישים ומחנכים את הצוות למתן שירות איכותי, מקצועי ואדיב המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו.

׳טעם השף׳ מציעה קייטרינג ברמה קולינארית מקצועית שאינה ממוצעת או רגילה; ההבדלים ניכרים הן בטעמים ובנראות המנות והן בליווי המקצועי, ההכונה והשירות שאנו מעניקים ללקוחות שלנו, לפני האירוע במהלכו ובסיומו.


050-9990901

רוצים להפוך את האירוע
לחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל?

התקשרו עכשיו: 050-9990901

או השאירו פרטים בטופס