תמונות מאירועי קייטרינג

בעמוד זה תוכלו לעיין ולקבל מושג על אירועים שונים שביצעה חברת ׳טעם השף׳ בעבר. ריכזנו עבורכם סוגים שונים של אירועים עם סוגי קייטרינג שונים, על מנת שתוכלו ל״טעום״ מהחוויה; לבחור ולקבל רעיונות לאירוע שלכם.

חברת ׳טעם השף׳ ביצעה למעלה ממאות אירועים שונים, ומספקת קייטרינג איכותי ומקצועי מלאכת מחשבתו ועשייתו של השף הפרטי גיא רוזן. אנו מקפידים על ייחודיות, מקוריות, איכותיות, שירות ומספקים ללקוחות שלנו ואורחיהם חוויה קולינארית יוקרתית שאי אפשר להשיג מקייטרינג רגיל.

אנו פועלים במרכז הארץ מזה שנים, ומזמינים אתכם להציץ במגוון האירועים שביצענו במרכז במקומות שונים.

טיפים לבחירת מקום האירוע

 1. 1תחילה החליטו על השעה המשוערת של האירוע, שבהתאם אליה תוכלו להתאים לוקיישן.
  למשל: אירוע שעתיד להתרחש בשעות הבוקר- צהריים בחודשי הקיץ, מחייב לוקיישן מוצל ונעים.
 2. 2חשבו על סגנון האירוע שאתם מעוניינים בו; האם אתם רוצים ישיבה בשולחנות נמוכים, שולחנות גבוהים, הגשה, בופה ועוד.
  בהתאם לכך, תוכלו לחפש את הלוקיישן שמאפשר את בחירתכם.
 3. 3הבהירו לעצמכם מהו סדר הגודל של האירוע, כלומר מהי כמות האורחים המשוערת. במידה והאירוע קטן, תוכלו לששכור וילה, חצר או לבצעו בביתכם אם מתאפשר.
  אם האירוע הוא גדול, תוכלו לפנות לגני אירועים שונים.
  ישנם גני אירועים/אולמות שמציבים כמות אורחים מינימילית, ולפיכך חשוב להבין מבעוד מועד את סדר הגודל של האירוע.
 4. 4התאימו את מקום האירוע לסגנון האירוע, לאורחים וכמובן לברי השמחה. אירועים באולמות שונים מאירועים בגני אירועים, אירועים בים/בחוף מקבלים סגנון אחר מאירועים בבית וכו.
 5. 5חשוב לבחור את לוקיישן האירוע תוך התחשבות במזג האויר הצפוי, הן בצורה כללית מבחינת עונות השנה והן מבחינת התחזית הקרובה.
 6. 6במידה ואתם מעוניינים בשירותי קייטרינג פרטי של שף, חשוב לבדוק עם גן האירועים/האולם שהם אכן מאשרים הזמנת קייטרינג חיצוני-פרטי.
 7. 7אלמנטים נוספים החשובים בבחינת ובחירת מקום האירוע הם: נגישות, חנייה, מרחב המתאים לילדים, גודל רחבה, פיזור השולחנות/האורחים, סוג הרצפה ועוד.

ההבדל בין חברות קייטרינג במרכז לבין ׳טעם השף׳:

חברת ׳טעם השף׳ נבדלת מיתר חברות הקייטרינג הפועלות במרכז הארץ מכמה בחינות. ׳טעם השף׳ נמצאת בבעלותו, ניהולו ופיקוחו הישיר של שף פרטי, גיא רוזן.

גיא וצוות עובדיו עשירים בנסיון של עשרות שנים בעולם הבישול והאוכל. החברה מקפידה ומעסיקה עובדים מקצועיים, וספקי אוכל איכותיים ואמינים. אנו מדגישים ומחנכים את הצוות למתן שירות איכותי, מקצועי ואדיב המלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו.

׳טעם השף׳ מציעה קייטרינג ברמה קולינארית מקצועית שאינה ממוצעת או רגילה; ההבדלים ניכרים הן בטעמים ובנראות המנות והן בליווי המקצועי, ההכונה והשירות שאנו מעניקים ללקוחות שלנו, לפני האירוע במהלכו ובסיומו.

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם


  050-9990901

   רוצים להפוך את האירוע
   לחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל?

   התקשרו עכשיו: 050-9990901

   או השאירו פרטים בטופס