מופע שף תפריט איטלקי בשרי

מופע שף איטלקי בשרי משלב טכניקות בישול מהמטבח האיטלקי, הקפצות פסטות, עבודה עם בצקים ובשר.

המופע משלב בין פרוצדורות הבישול והכנת האוכל שהן מרהיבות ומרתקות בפני עצמן, לבין סיפורים והרבה עניין ״מסביב״, אותם חולק השף גיא רוזן עם הקהל ומציע לו למעשה טעימה נוספת על זו מהאוכל, טעימה לחייו של שף.

מופע איטלקי בשרי מסתיים בארוחה בשרית מהמטבח האיטקלי אותה רואה הקהל מתבשלת בזמן אמת. חברת ׳טעם השף׳ אחראית כמובן על ארגון תפעול והסעדת הקהל מתחילת המופע ועד סופו.

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם


  שאלות ותשובות בנושא מופע שף תפריט איטלקי בשרי

  מהו המחיר של מופע איטלקי בשרי? המחיר משתנה בהתאם להיקף המופע, ותלוי במספר הצופים, מספר הסועדים ומיקום המופע. נשמח להציג בפניכם הצעת מחיר קבועה מראש, ברגע שיינתנו לנו הפרטים הללו.
  האם מופע שף איטלקי מתאים רק לחובבי אוכל איטקלי? ממש לא. המופע מציע טעימה מהמטבח האיטקלי והצצה אליו, אל הטכניקות השונות בבישול ואל סוגי המאכלים המאפיינים אותו, אך הוא רלוונטי כמובן לכולם ולא רק לחובבי המטבח האיטלקי.
  האם מופע שף הוא אירוע ייחודי שיכול להיות מתנת יום הולדת? בהחלט. מזמינים מאיתנו הרבה מופעי שף למטרות אירועים כמו ימי הולדת, הצעות נישואין, מסיבות רווקים/ות ועוד.
  האם מופע שף איטלקי בשרי הוא מופע אטרקטיבי, עם ״פעלולי מטבח״? מופע שף איטלקי בשרי הוא אחד מהמופעים המעניינים והחווייתיים. הוא משלב הרבה טריקים מהמטבח האיטלקי, והרבה פעולות בישול בלתי רגילות שמרתק לראות.

  תפריט לדוגמא

  צירפנו עבורכם דוגמית של תפריט המבוצע במהלך מופע שף איטלקי בשרי. מובן שישנן אופציות נוספות לבחירה.

  המלצות עלינו

  הזמנו מחברת ׳טעם השף׳ מופע שף איטלקי בשרי והחוויה לה זכינו הייתה מיוחדת במינה. השף גיא רוזן בישל אל מול עייננו, תיבל בסיפורים אותנטיים ומצחיקים על האוכל עצמו ועל עבודתו כשף. החברה סיפקה את כל הציוד, כולל ציוד ההסדעה עבור הארוחה שאכלנו בתום המופע, ניקתה וסידרה הכל בסוף המופע. היה מקצועי ואיכותי

  מופע שף איטלקי
  050-9990901

   רוצים להפוך את האירוע
   לחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל?

   התקשרו עכשיו: 050-9990901

   או השאירו פרטים בטופס