מופע שף תפריט חלבי

מופע שף חלבי הוא מופע בישול סוחף ומרהיב. במהלך המופע, השף גיא רוזן מופיע אל מול קהל בעודו מבשל ומפטפט, חולק מסודות הבישול שלו ומהחוויות הרבות צבר במשך עבודתו כשף בארץ ובעולם.

מופע שף פרטי חלבי מציע בישול מנות מורכבות ומתוחכמות שכולן מבוססות על מתכונים מקוריים וייחודיים של השף.

המופע החלבי מתאים לחובבי מנות קטנות ומיוחדות, ומכיל בין היתר פוקאצ׳ות למינהן, סלטים מתוחכמים, פסטות עם ירקות, פלטת גבינות ועוד.

חברת ׳טעם השף׳ מספקת עבור מופעי השף חומרי גלם איכותיים וטריים. אנו מגיעים לכל לוקיישן בו תבחרו, שם אנו מתארגנים ומתקתקים את המופע מתחילתו ועד סופו, כולל כמובן ארגון הארוחה הגדולה שבסוף המופע.

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

  שאלות ותשובות בנושא מופע שף תפריט חלבי

  האם מופע שף חלבי הוא ״פחות מעניין״ ממופעי שף אחרים, בגלל שהאוכל הוא חלבי? ממש לא. מופע שף חלבי עשיר בסיפורים פיקטנטיים ומרתקים שחולק השף תוך כדי הבישול, והמנות עצמן הן מתוחכמות, מורכבות ובלתי שגרתיות- כלומר, לא מנות רגילות שאתם מכינים בבית.
  האם ניתן לקיים מופע שף בבית פרטי? כן. חברת ׳טעם השף׳ מציעה מופעי שף בבתים פרטיים, אליהם אנו מגיעים מצויידים ומאורגנים עם כל הציוד הדרוש הן למופע והן לארוחה שבסופה.
  האם הלקוחות צריכים לארגן לבד את כל הדרוש בשביל הארוחה שבסוף המופע? חברת ׳טעם השף׳ מארגנת את הארוחה כחלק מהמופע עצמו. אנו מארגנים הכל מתחילת המופע ועד סופו, כולל ארגון המקום ונקיונו.
  מה המחיר של מופע שף חלבי? מחיר מופע שף תלוי במשתנים נוספים כמו הלוקיישן, כמות המשתתפים וסוג המנות שבוחרים לבשל. נשמח לענות לכם ולהכווין אתכם בבחירת המופע המתאים עבורכם, ולהגיש עבורכם הצעת מחיר קבועה מראש בהתאם לפרטים הספיצפים.

  תפריט לדוגמא

  הכנו עבורכם תפריט דוגמא למופע שף חלבי. ישנן אפשרויות נוספות רבות, והמנות המוצגות כאן הינן מדגם בלבד.

  סרגל נגישות

  050-9990901

   פנו עכשיו להתאמת
   חוויה קולינרית בלתי נשכחת!

   התקשרו עכשיו: 050-9990901

   או השאירו פרטים בטופס