סדנאות בישול

סדנאות בישול הפכו בעת האחרונה לאחת הפעילויות החברתיות/זוגיות המהנות והחוויתיות ביותר שניתן לעשות. גיא רוזן וצוות העובדים של חברת ׳טעם השף׳, מציעים מגוון רחב של סדנאות בישול בסגנונות בישול שונים. הסדנא מועברת בצורה חוויתית ומהנה, ובה לוקחים חלק פעיל כל המשתתפים תחת הנחייתו של השף.

סדנאת בישול היא אטרקציה מגבשת, כיפית, שוברת שגרה ומרגשת, במהלכה לומדים ישירות מהשף גיא רוזן על סודות הטבח, חותכים, מבשלים, אופים ולבסוף – נהנים יחדיו מארוחת מלכים, שאתם הכנתם בעצמכם. השף גיא רוזן צבר במשך עשרות שנות עבודה נסיון רב בכל הקשור לעולם האוכל. סדנאות הבישול המוצעות נוגעות לסנגונות מטבח שונים, ומעבירות מהידע והמתכונים הייחודיים של השף גיא רוזן.

{"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"האם המשתתפים בסדנת בישול חייבים להיות בעלי ידע או נסיון במטבח? ","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"בהחלט לא. אנו מתאימים אישית את הסדנא לרמת המשתתפים, מתאימים את מורכבות המנות וכמובן חונכים ומדריכים את המשתתפים מקרוב. "}},{"@type":"Question","name":"האם סדנאות בישול מתאימות גם לגברים? ","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"בהחלט. ערכנו סדנאות בישול רבות לגברים במסגרת מסיבות רווקים, ימי הולדת וגיבוש צוותים. "}},{"@type":"Question","name":"לפי מה בוחרים את סוג סדנת הבישול?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"הדבר משתנה בין לקוח ללקוח. ישנם לקוחות שמזמינים סדנת בישול בהתאם לסגנון האוכל המועדף עליהם, ישנם אלו המזמינים סדנאות אוכל דווקא מעולמות בישול שהם לא מכירים ועוד. "}}]}

מדוע כדאי לעבור סדנת בישול של ׳טעם השף׳:

חברת ׳טעם השף׳, בניצוחו של השף גיא רוזן, הינה חברה מקצועית ועשירת נסיון הבקיאה בעולם האוכל ומספקת שירותים שונים בינהם קייטרינג, בישול בהזמנה וסדנאות בישול שונות.

בחירה ב׳טעם השף׳ לטובת סנדת בישול מבטיחה עבורכם חוויה ייחודית, המציעה רכישת ידע מקצועי על אוכל וסגנונות מטבח שונים, טריקים ופרקטיקות של השף, חוויה חברתית מהנה, מוצרים איכותיים וטריים והנאה מובטחת.

חברת ׳טעם השף׳ מציעה סדנאות בישול בשלל סגנונות, במהלכן תלמדו, תתחברו, תלמדו וכמובן תאכלו!

 1. חברת ׳טעם השף׳ בעלת נסיון והיכרות עם סגנונות מטבח שונים, ומציעה סנדאות בישול ייחודיות ומקצועיות.
 2. השף גיא רוזן רכש במשך שנים ידע רב בכל הנוגע לבישול ואוכל, ומציע בסדנאות הבישול שלו ידע מקורי, טריקים וטיפים למבשלים חובבנים ומקצוענים כאחד.
 3. סדנאות הבישול שמציעה חברת ׳טעם השף׳ מועברות בצורה חוויתית, חברתית ומגבשת בה כל המשתתפים לוקחים חלק בבישול הארוחה המשותפת שתתקיים בתום הסדנא.

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם

  שאלות ותשובות בנושא סדנאות בישול

  האם המשתתפים בסדנת בישול חייבים להיות בעלי ידע או נסיון במטבח? בהחלט לא. אנו מתאימים אישית את הסדנא לרמת המשתתפים, מתאימים את מורכבות המנות וכמובן חונכים ומדריכים את המשתתפים מקרוב.
  האם סדנאות בישול מתאימות גם לגברים? בהחלט. ערכנו סדנאות בישול רבות לגברים במסגרת מסיבות רווקים, ימי הולדת וגיבוש צוותים.
  לפי מה בוחרים את סוג סדנת הבישול? הדבר משתנה בין לקוח ללקוח. ישנם לקוחות שמזמינים סדנת בישול בהתאם לסגנון האוכל המועדף עליהם, ישנם אלו המזמינים סדנאות אוכל דווקא מעולמות בישול שהם לא מכירים ועוד.
  מהי העלות של סדנת בישול? מחיר הסדנא משתנה כתלות בסוג הסדנא, מיקום הסדנא ומספר המשתתפים.

  סרגל נגישות

  050-9990901

   פנו עכשיו להתאמת
   חוויה קולינרית בלתי נשכחת!

   התקשרו עכשיו: 050-9990901

   או השאירו פרטים בטופס