סדנת בישול צמחוני

סדנת בישול צמחונית מבית ׳טעם השף׳ היא סדנא חוויתית וייחודית, במהלכה לומדים המשתתפים מתכונים מקוריים וייחודיים, מתנסים בבישול צמחוני ומכירים מקרוב את עולם האוכל הצמחוני. הסדנא מתאימה לאנשים צמחונים, או למי שרוצה לצבור נסיון ולהכיר מקרוב את האופציות הרבות הטמונות בבישול הצמחוני.
סדנת הבישול הצמחוני מעבירה הרבה מהידע והנסיון שצבר השף גיא רוזן במשך שנים, ומהווה חוויה מיוחדת למשתתפים בה. הסדנא כוללת ציוד וחומרי גלם איכותיים שמספקת החברה, הסברים וחניכה אישית על ידי השף, טיפים, ומתכונים לבישול.

ייחודיות הסדנא

סדנת בישול צמחוני ממחישה למשתתפיה עד כמה עולם האוכל הצמחוני הינו עשיר ובר אפשרויות יצירה רבות. במסגרת הסדנא ובהנחיית השף גיא רוזן, זוכים המשתתפים לבשל סוגים שונים של מאכלים צמחונים. ניתן להתאים את הסדנא לסגנון בישול צמחוני ספציפי, או לעשותה במסגרת טעימות מכמה עולמות.

הסדנא חוויתית ומועברת ברמה גבוהה מאוד, הן מבחינת התוכן והן מבחינת הדרך בה הוא מועבר.

בסוף הסדנא אוכלים המשתתפים ארוחה צמחונית עשירה ומפנקת שהם עצמם הכינו.

 

מה בתפריט

הכנו עבורכם תפריט לדוגמא של מנות צמחוניות אותן לומדים להכין במהלך סדנת בישול צמחוני: ישנן אפשרויות רבות של מנות צמחוניות לבחירה, והללו הינן בגדר דוגמית בלבד על מנת שתקבלו תחושה של המנות שיילמדו בסדנא

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם


  שאלות ותשובות בנושא סדנת בישול צמחוני

  האם סדנת בישול צמחוני מתאימה רק לצמחונים? ממש לא. סדנת הבישול הצמחוני מאפשרת היכרות מעמיקה עם עולם הבישול הצמחוני, עולם מתוחכם שאיננו חייב לבוא במקום הבשר, אלא יכול לבוא לידו. המנות הנלמדות מבוססות על מרכיבים צמחוניים, אך מהוות תחכום ויצירתיות.
  איזה סוג מנות מכינים בסדת בישול צמחוני? סוג המנות שנלמדות בסדנת הבישול ניתנות להתאמה על ידי הלקוח ובקשותיו הספציפיות, למשל בישול צמחוני ממטבח הודי. יחד עם זאת, השף גיא רוזן שעבד רבות בארץ ובעולם מתמחה בבניית סדנאות בישול צמחוני המבוססות על מתכונים מקוריים וייחודיים שלו.
  מהי מורכבות ורמת הבישול בסדנא? הדבר ניתן להתאמה מראש, אך המנות ככלל מתוחכמות ומיוחדות, והדרך המועברת נהירה וברורה, כך שחוסר ידע בבישול אינו מהווה בעיה. אחת המטרות העיקריות בסדנא היא גם ללמוד ולהתנסות!
  מהו מחירה של סדנת בישול צמחוני? מחיר הסדנא תלוי בלוקיישן בו היא מועברת, בסוג המנות שבוחרים להכין במהלכה, ובהיקף המשתתפים.

  המלצות עלינו

  050-9990901

   רוצים להפוך את האירוע
   לחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל?

   התקשרו עכשיו: 050-9990901

   או השאירו פרטים בטופס