קייטרינג לאירועים עסקיים

חברת ׳טעם השף׳ מתמחה בארגון, בנייה והגשה של תפריטי קייטרינג לאירועים עסקיים (עד 150 איש).

אנו מציעים שירותי קייטרינג עבור חברות קטנות כגדולות, השקות למינהן, חניכת משרדים, חגים וכל אירוע שתרצו לציין בעסק שלכם.

בבחירת קייטרינג של שף פרטי, אתם מפנקים את העובדים שלכם ונותנים להם תחושה של הערכה מצד המערכת. הקייטרינג שלנו מאופיין במתן יחס אדיב, מתן תשומת לב מירבית לכל מנה, תכנון וארגון החל מהרגע הראשון.

רמת האוכל ואיכות המנות הם ברמה הגבוהה ביותר. המנות כתובות על ידי שף מקצועי, גיא רוזן, ומוגשות בצורה מרהיבה ויוקרתית. צברנו במשך שנים נסיון וידע רבים, ואנחנו עושים הכל על מנת שלאורחים יישאר ״טעם של עוד״.

בין לקוחותינו

ייחודיות סוג האירוע

באירוע עסקי יש הרבה פוליטיקה: בחירת סוג האירוע וכמות ההשקעה בו מעידה הרבה על יחס בעלי העסק אל העובדים שלו, ומהווה פוטנציאל להביע הערכה. עובדים רבים משווים אירועים עסקיים בינם לבין חברים, ואין ספק כי כל בעל עסק רוצה הן לפרגן לעובדיו, והן להיתפס כבעל מקום שכיף ומשתלם לעבוד בו.

בבחירת קייטרינג לאירוע עסקי מחברת ׳טעם השף׳, כל הללו מושגים. האירוע שלכם יתוכנן בקפידה מהרגע הראשון, יתבסס על העדפותיכם ובקשותכם, ויציע לעובדים שלכם אירוע מרהיב, יוקרתי ובלתי נשכח.

המנות שלנו נבנות בהתאמה אישית על ידי השף גיא רוזן, מורכבות מחומרי גלם איכותיים וטריים ומוגשות במראה מרשים. ניתן לבחור סגנונות אוכל והגשה שונים, בהתאם לרצונכם ולתקצביכם.

ליצירת קשר, מלאו פרטים ואני אשמח לחזור אליכם בהקדם


  שאלות ותשובות בנושא קייטרינג לאירועים עסקיים

  שאלה: מהו תקציב מינימלי עבור קייטרינג לאירוע עסקי? שאלת המחיר והתקציב אינה יכולה לקבל תשובה ״על רגל אחת״. ישנם גורמים רבים המשפיעים על המחיר הסופי של האירוע, כאשר את רובם אתם בוחרים: מספר משתתפים, סגנון האוכל, מספר המנות, סוג ההגשה ועוד. אנו עומדים לרשותכם למתן ייעוץ, הכוונה והתאמה של קייטרינג לתקציב העומד ברשותכם.
  שאלה: האם אפשר לארגן קייטרינג לאירוע עסקי, אבל לא בצורת ארוחה של ממש, אלא נשנושים וכיבוד קל? תשובה: בהחלט. גם בפורמט של ״פינגר פוד״, יש חשיבות רבה לאיכות המנות והאוכל. אנו מקפידים על מנות קטנות לאירועים מסוג זה, מנות שטעים לאכול, שניתן לאכול ״עם הידיים״, ושמשאירות טעם איכותי.
  שאלה: מי בונה את התפריט לקייטרינג? תשובה: אנו מקפידים להיפגש עם הלקוחות שלנו, להעניק להם הסבר על מגוון סוגי הקייטרינג שאנו מציעים, פירוט על סגנונות שונים של מטבחים ולהעניק להם המלצות מנסיון העבר שלנו. יחד עם זאת, אנו בהחלט מגשימים כל בקשה ורצון של הלקוח, ועל כן בניית התפריט היא תוצר של עבודה משותפת בין רצון הלקוח לבין החשיבה המקצועית והיצירתית של גיא רוזן השף.
  שאלה: באיזה סוג אירועים עסקיים יש צורך בקייטרינג? תשובה: חברת ׳טעם השף׳ ערכה מאות אם לא אלפי אירועים עסקיים בהם העניקה שירותי קייטרינג. אנו נתקלים בהרבה השקות מוצרים, חניכת משרדים, אירועי פתיחת/סוף שנה, חגים, אירועי קידום מכירות ועוד.
  050-9990901

   רוצים להפוך את האירוע
   לחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל?

   התקשרו עכשיו: 050-9990901

   או השאירו פרטים בטופס